środa, 20 listopada 2019
image
Galeria Ars Antiqua W starej dzielnicy Krowodrza przy ulicy Kujawskiej mieści się niewielka galeria - antykwariat. W jej pomieszczeniach, owianych atmosferą przeszłości odnajdą Państwo zarówno przedmioty codziennego użytku jak i prawdziwe dzieła sztuki. Wiele z nich przetrwało do naszych czasów w stanie nienaruszonym, innym przywróciliśmy ich dawny urok i blask. Wraz z nabytymi przedmiotami ofiarujemy Państwu znaną nam ich historię, mając nadzieję, że w Państwa domach rozpoczną dalszy wspaniały okres swego istnienia.


Krótko o nas

frontpage

Od 2002 roku zajmujemy się skupem, sprzedażą i komisem dzieł sztuki, antyków oraz innych przedmiotów z minionych epok. Prowadzimy również pracownię, w której poddajemy je rekonstrukcji i renowacji. Specjalizujemy się zwłaszcza w odnowie mebli i zegarów.

Wyceny rzeczy powierzanych nam do sprzedaży lub renowacji dokonujemy w naszym sklepie lub w domu Klienta. Meble przeznaczone do renowacji odbieramy i dostarczamy własnym transportem. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!

Przedmioty wystawione na stronie internetowej są zaledwie maleńką cząstką tego co mamy do zaoferowania. Jeżeli ta namiastka zaciekawiła Państwa choć trochę, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą kolekcją w sklepie przy ulicy Kujawskiej 22 w Krakowie.

Kontakt

E-mail: sklep@arsantiqua.pl
Tel: 12 294 58 15
Kom: 602 628 984 oraz 604 580 864

Nasza siedziba

Galeria Ars Antiqua
ul. Kujawska 22
30-042 Kraków

Godziny otwarcia

— poniedziałek–piątek w godzinach 10:00–18:00
— sobota w godzinach 10:00–14:00