środa, 20 listopada 2019


Usługi

Ars Antiqua to obok pięknych przedmiotów użytkowych dzieł sztuki także szereg usług takich jak: transport, renowacja mebli oraz naprawa zegarów.

Renowacja mebli

frontpage

Od blisko 10 lat zajmujemy się odnawianiem i rekonstrukcją zabytkowych mebli. W tym czasie zebraliśmy wokół siebie grupę naprawdę solidnych fachowców. Dzisiaj dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane prace renowacyjne.

W naszej pracowni woski i politury przygotowywane są według starych receptur, sprawdzonych przez wiele pokoleń konserwatorów. Politury nakładamy tradycyjnie tamponami z dodatkiem pumeksu uzyskując powłoki szlachetne i trwałe.

Czytaj więcej...

Transport

frontpage

Firma nasza posiada własne środki transportu i doświadczenie niezbędne do bezpiecznego przewozu antyków i dzieł sztuki, dzięki czemu zakupione u nas przedmioty trafią do Państwa domów w nienaruszonym stanie.

Zajmujemy się również profesjonalnym transportem antyków na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

Naprawa zegarów

frontpage

Stare zegary są wspaniałym uzupełnieniem wnętrz, urządzonych zarówno stylowo jak i nowocześnie. Niestety jako urządzenia mechaniczne czasami odmawiają posłuszeństwa.

Polecamy nasze usługi w zakresie napraw i konserwacji wszelkich zegarów i zegarków. Zakres prac obejmuje: naprawę mechanizmu, dorobienie brakujących elementów, odnowienie tarczy i wskazówek oraz renowację obudowy.

Kontakt

E-mail: sklep@arsantiqua.pl
Tel: 12 294 58 15
Kom: 602 628 984 oraz 604 580 864

Nasza siedziba

Galeria Ars Antiqua
ul. Kujawska 22
30-042 Kraków

Godziny otwarcia

— poniedziałek–piątek w godzinach 10:00–18:00
— sobota w godzinach 10:00–14:00